Restaurant


*Anroid Sipariş alım yazılımı
*Android cihaz üzerinden açık masalara erişim
*Android cihaz üzerinde açık masa sipariş ürünlerine erişebilme
*Her alınan siparişin aynı anda ilgili birimlerdeki mutfaklara bilgi fişi olarak aktarılması
*Self-Servis sipariş alabilme yada hesabı tahsil edebilme
*Self-Servis ekranında her kullanıcı için özelleştirebilir menü ve ürün gruplama dizaynı
*Ingenico Pos Entegrasyonu
*Self-Servisden Masaya Sipariş Aktarabilme
*Masaları Departman Deperman Gruplandırabilme
*Listeli veya Departman Şeklinde Masa Görünümü
*Hesap detayı alabilme
*Veresiye satışları kayıt edebilme ve daha sonrasından faturalandırabilme
*Masa taşıyabilme
*İki farklı döviz tipini hesap ekranında görebilme
*Büyük puntolarda masa ve hesap tutarını görebilme
*Hesap alma sonrasında masayı siparişe kilitleme
*Tahsilat sırasında önceden tanımlı oranlarda hesaba iskonto uygulayabilme
*Kasiyer kullanıcı kendisine ait olan son 150 tahsilatını görebilir
*Siparişin Hazır Olması Sonrası siparişi gönderen mobil Cihaza bildirim düşmesi

Yazılımımız sayesinde üretim sürecinde kullandığınız tüm gider kalemlerinin hesaplarını tutabilirsiniz. Üretim reçetelerinizi tanımlayabilirisiniz bu reçetelere bazlı olarak satışlarınız ile orantılı olarak alış faturalarınızı da işlemeniz durumunda işletmenizde meydana gelebilecek orantısız işlemleri izleyebilirsiniz.

Yaptığınız satışlara sistem üzerinden fatura kesebilirsiniz. Tüm cari borç alacak giriş çıkış personel hesapları ve tedarikçi firma alımlarınızı , çek senet gibi evraklarınızı da sistemimiz üzerinden tutabilirsiniz.

Benzersiz prim yönetimimiz sayesinde personelize farklı koşullar altında ,tek bir ürünün satış hedeflendirmesi şeklinde değilde grup bazlı satış hedeflendirmesi yaparak personelinizi ödüllendirebilir satışlarınızın diğer satışlarla aynı orantı da eşit artmasını sağlayabilirsiniz.

Yazılımımız microsoft firmasının desteğini elinden çektiği fiyatları yaklaşık 1.000 $ ı bulan hantal ve kaba yüksek maliyet getiren windows mobile işletim sistemine sahip terminallerin aksine fiyatları 300-400 TL arasında tedarik edebilen google firması tarafından geliştirilen son teknoloji destekli android tabanlı tablet yada mobil cep telefonları üzerinden kullanılabilir.

Dilerseniz kendi garsonlarınıza uygulamamızı yükleyebilirsiziniz. İlk kurulumda program ana bilgisayardan bağlantı için yetki tanımlaması ister. Her cihazın parmak izi gibi benzersiz bir mac adresi vardır. Gerekli mac tanımlasından sonra mobil cihaz sisteme erişebilecektir. Uygulama da bulunan Mac filtresi özelliği sayesinde garson işten ayrılsa da mac bilgisini sistemden çıkarmanız halinde sisteme erişimi iptal olacaktır. Böylece cihaz alım masraflarına gerek kalmadan sipariş alımı için cihaz alınmasına gerek kalmamaktadır.