Eğitim


Fatih projesi kapsamındaki Dijital ortamdaki teknolojik gelişmelere uygun olarak yayın evleri içerikleri için etkileşimli akıllı tahta uyguamaları, mobil cihazlar üzerinden optik form okuma , kazanım ölçme gibi mobil uygulamarı da geliştirmekteyiz.

Akıllı tahta uygulalamız ile kitaplarınızın PDF formatlarından farklı olarak etkileşimli soru çözümlenmesini , video , oyun yada daha eğlenceli bir şekilde ders ortamında yayınlarınızın işlenmesini kapsar.

Akıllı tahta uygulaması sayesinde kitaplarınızın Pdf formatında öğretmenlerine dağtımına gerek kalmadan kopyalanamaz üst düzey korulamalı bir algoritma ile akıllı tahtaya etkileşimli olarak aktarabilirsiniz.

Öğrenciler yada öğretmenler akıllı tahta üzerinde soruyu direkt çözerek yanlış veya doğru yaptığını görebilir, yada kalem kullanarak akıllı tahta üzerinde işaratleme yada hesaplama yapabilir. Test çözümü sonrasında sınıfdaki öğrenci cevapları üzerinden doğru yanlış grafik raporlamaları alınabilir.

Yayın haklarınıza saygı duyarak içeriklerinizin üst düzey sizin seçeceğiniz alternatif yöntemlerle içeriklerinizin izinsiz kopyalanmasını önlüyoruz. Dilerseniz uygulamara süre sınırı koyabilir, cep telefonu doğrulaması ekleyebilir, bilgisayardaki maksimum çalışma sayı sınırını belirleyebilir sizin dağıtacağınız şifrelerle açılmasını sağlıyabilir, yada bu işleri bayilerinize bırakabilirsiniz. Lisans anahtarlarınız kontrolü her zaman sizdedir.

Gelişmiş raporlama : uygulamalarınızın kullanım istatiklerini günlük çalıştırılma sayılarını
bölge bazlı kullanım raporlarını size tanımlanacak portal ve portal şifresi ile izleyebilirsiniz.

Yayınlarınızı Fatih Projesi kapsamındaki akıllı tahtalar ile uyumlu hale getirebilmenin, en teknolojik, en eğlenceli, en güvenli ve en uygun yolu MEKO Yazılım eğitim çözümlerinden geçmektedir.

smart_boardmenu